Ürünlerinizi Milyonlarca Müşteriye Ulaştırmaya Hazır Mısınız?

EANSHIP ile Kolayca İhracata Başlayın! Contact US

Why EANSHIP?

Ürünleriniz Yurt Dışında!
Mevcutta herhangi bir e-Ticaret operasyonunuz varsa, EANSHIP ile ürünlerinizin yurt dışında da kolayca satılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey EANSHIP'e entegre Entegrasyon Yazılımınız ile ürünlerinizi EANSHIP'e yüklemek. Sonrasında ekstra birşey yapmanıza gerek yok. EANSHIP, geliştirdiği yazılım ile ürünlerinizi entegre olduğu global pazaryerlerinde hızla listeleyecek. Dil çevirileri, fiyatlandırmalar, Kategori & Özellik eşleştirmeleri herşey otomatik!
Herhangi Bir Maliyet Yok!
EANSHIP'in entegre olduğu Dünya çapındaki popüler satış kanallarına dahil olmak için herhangi bir ücret veya komisyon ödemenize gerek yok. EANSHIP, sizin EANSHIP'e yüklediğiniz ürün fiyatları üzerine ürünlerin gönderim bedelleri ve operasyon maliyetlerini ekleyerek yurt dışı platformlarında listeleme yapar. Sipariş geldiğinde ise mevcut e-Ticaret kurgunuz ile EANSHIP'e verdiğiniz fiyatlar üzerinden siparişlerinizin faturasını EANSHIP'e kesersiniz. Kestiğiniz fatura tutarlarını ise EANSHIP size periyodik olarak öder.
Siparişleriniz Tek Platformda!
Sipariş geldiğinde mevcut entegrasyon yazılımınız EANSHIP siparişlerinide platformunuza düşürecek. Sonrasında yapmanız gereken klasik yurt içi operasyonunuzu gerçekleştirerek hazırladığınız siparişleri EANSHIP'in Türkiye Deposuna göndermek. EANSHIP, gönderdiğiniz siparişlerin kontrolünü sağlayarak yurt dışındaki müşteriye ulaşana kadar tüm süreçleri yönetir. Böylece tek muhatabınız EANSHIP olur. Kargolama, gümrük, iade sorunlarıyla uğraşmanıza gerek kalmaz.
EANSHIP ile Dünyadaki Popüler Marketplace Sayıları Devamlı Artıyor!
Sizde bu ağa şimdi dahil olun.
Entegre Olduğumuz Platformlar
İhracata Nereden Başlayacağım Diye Düşünmeyin!
EANSHIP ile ürünlerinizi tüm dünyada listeleyin.
Contact US!
Bütçesi Belli Olmayan Süpriz Giderlerle Karşılaşmayın!
Komisyon, eğitim, danışmanlık gibi ücretlerle bütçenizi zorlamayın. Contact US
About US
EANSHIP TEKNOLOJİ A.Ş. Türkiye'de bulunan geniş ürün yelpazesinin tüm Dünyadaki e-Ticaret müşterileri ile buluşturulmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Tedarikçiler, e-İhracat yapabilmek için ülke bazında değişen kargo, ödeme, iade, dil ve entegrasyon gibi sorunlarla uğraşmak durumunda kalmakta ve bu sorunları aşmakta büyük güçlükler çekebilmektedir. Tedarikçiler, EANSHIP ile bu problemlerle uğraşmadan, kendi işlerine yoğunlaşarak, ürünlerini tüm dünyada satışa açabilir. EANSHIP, neredeyse tüm operasyonu yüklenerek tedarikçisinin yeni pazarlarda var olmasını, ürünlerinin tüm dünyada maksimum kalitede tanıtılmasını ve satılmasını sağlar.
Contact
+90 850 733 9452
+90 546 628 7802
Üniversite Mah. Sıhhiye Sok. No:3/3 İstanbul, TR
info@eanship.com